XC9536-15VQG44C
En stock 4701 pcs Prezo de referencia (en dólares estadounidenses)
Fabricante Número de peza:
XC9536-15VQG44C
Fabricante / Marca
AMD
Parte da descrición:
IC CPLD 36MC 15NS 44VQFP
Follas de cálculo:
XC9536-15VQG44C(1).pdfXC9536-15VQG44C(2).pdfXC9536-15VQG44C(3).pdf
Estado libre de chumbo / Estado RoHS:
RoHS Compliant
Condición de stock:
Novas pezas orixinais de 4701 dispoñibles.
Modelo ECAD:
Enviar desde:
Hong Kong
Camiño de expedición:
DHL/Fedex/TNT/UPS
Enquisas en liña
Número de peza
Fabricante
Esixir cantidade
Nome da compañía
nome de contacto
Correo electrónico
Teléfono
Mensaxe
Introduza Verificar código e prema en "Enviar"
Número de peza XC9536-15VQG44C
Fabricante / Marca AMD
Cantidade de stock 4701 pcs Stock
Descrición IC CPLD 36MC 15NS 44VQFP
Estado libre de chumbo / Estado RoHS: RoHS Compliant
Follas de cálculo RFQ XC9536-15VQG44C XC9536-15VQG44C Detalles PDF para en.pdf
Subministración de tensión - Interna 4.75V ~ 5.25V
Paquete de dispositivos de provedor 44-VQFP (10x10)
Serie XC9500
Tipo programable In System Programmable (min 10K program/erase cycles)
Paquete / caso 44-TQFP
Paquete Tray
Temperatura de operación 0°C ~ 70°C (TA)
Número de Macrocellulas 36
Número de elementos lóxicos / bloques 2
Número de E / S 34
Número de portas 800
Tipo de montaxe Surface Mount
Tempo de demora tpd (1) Máx 15 ns
Número de produto base XC9536
Embalaxe e ESD
QC(Proba de pezas por compoñentes IC)Garantía de calidade
Envío global por DHL / FedEx / TNT / UPS
Taxas de envío DHL / FedEx
Gastos de envío : (Referencia DHL e FedEX)
PayPal:
Información bancaria PayPal:
Nome da empresa: IC COMPONENTS LTD
ID de PayPal: PayPal@IC-Components.com
Transfar bancario (transferencia telegráfica)
Pagamento de transferencias telegráficas:
Nome da empresa: IC COMPONENTS LTD Número de conta de beneficiario: 549-100669-701
Banco de beneficiarios Swift: Commhkhk
XC9536-15VQG44C Detalles do produto:
As principais especificacións técnicas inclúen 800 portas lóxicas, un paquete compacto VQFP de 44 pins (10x10 mm) e un rango interno de alimentación de voltage entre 4,75V e 5,25V. Con un atraso de propagación máximo de 15,0 ns, este CPLD ofrece un procesado eficiente de sinais e tempos de resposta rápidos, críticos para aplicacións sensibles ao tempo.
XC9536-15VQG44C Atributos técnicos clave
O XC9536-15VQG44C é un CPLD programable en sistem con un mínimo de 10.000 ciclos de programación e borrado, con 36 macrocells e 800 portas programables en 2 bloques lóxicos, que garante alta eficiencia para deseños lóxicos complexos. soporta un intervalo de tensión entre 4,75 V e 5,25 V e pode ofrecer un tempo de atraso de propagación máximo de 15 ns, ideal para aplicacións que requiren precisión temporal. Conta con 34 pin de entrada/saída configurables, incrementando a súa flexibilidade na interface con outros compoñentes.
XC9536-15VQG44C Tamaño do embalaxe
O paquete é de tipo 44-VQFP (10x10 mm), encapsulado en formato QFP44, con embalaxe en bandeja para facilitar o manexo e a montaxe na fabricación.
XC9536-15VQG44C Aplicación
XC9536-15VQG44C Catro características
O XC9536-15VQG44C é un CPLD programable en sistema con ciclos de programación repetibles, 36 macrocells e 800 portas lóxicas. Conta con 34 pins configurables de entrada/saída e soporta unha ampla gama de tensións de operación, respondendo ás demandas de deseños a nivel de rendemento e fiabilidade.